Strona stworzona przez iQHotel.pl.

Pokoje Gościnne "U Anny"

ul. Ogrodowa 108

34-400 Nowy Targ

608 693 70618 266 40 69

biuro@uannynowytarg.pl

Rowery mile widziane!

logo pokoje gościnne u anny nowy targ

 

Regulamin i Polityka Prywatności

 

REGULAMIN OBIEKTU

I. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 10.00, przyjazdy Gości (zameldowanie w obiekcie) do godziny 21.00.

II. Zadatek w wysokości 30% całej kwoty należy wpłacić do 48 godzin od dokonania rezerwacji, a niewpłacenie zadatku skutkuje anulacją rezerwacji. Zadatek jest zwrotny, jeśli rezygnacja z rezerwacji nastąpiła na minimum 14 dni przed przyjazdem. W przypadku rezygnacji na mniej niż 14 dni przed przyjazdem wpłacony zadatek jest bezzwrotny.
W przypadku gdy rezerwacja jest dokonywana z niewielkim wyprzedzeniem oraz w indywidualnych przypadkach ustalonych z Właścicielem istnieje możliwość rezerwacji bez wpłaty zadatku.

III. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00.

IV. Palenie w obiekcie zabronione. 

V. Organizowanie imprez w obiekcie zabronione.

VI. W obiekcie nie akceptujemy zwierząt.

VII. Rezerwacja pokoi dla ekip remontowo-budowlanych - tylko na zapytanie, po uzgodnieniu warunków z Właścicielem obiektu!

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szanowni Państwo, wypełniając obowiązek informacyjny określony w art. 13 Rozporządzenia o ochronie danych nr 2016/679 (“GDPR”) w związku z przepisami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które weszły w życie z dniem 25.05.2018, pragniemy poinformować, że:

1. Administratorem Państwa danych są: Pokoje gościnne „U Anny”,  NIP: 7361156419, REGON: 491876565, ul. Ogrodowa 108, 34-400 Nowy Targ, e-mail: biuro@uannynowytarg.pl.

2. Dane osobowe, którymi dysponujemy (imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, adres pocztowy, PESEL, dokument potwierdzający tożsamość, numer rachunku bankowego) są wykorzystywane do informowania o prowadzonej działalności noclegowej i innych czynnościach związanych z działalnością Pokoi gościnnych „UAnny”. Dane te są odpowiednio chronione i nieudostępniane osobom trzecim.

3. Posiadanie danych osobowych jest również koniecznym wymogiem realizacji transakcji sprzedaży, wystawiania faktur (zgodne z wymogami działalności firmy i regulacjami prawnymi).

4. Zgoda na przetwarzanie danych może być wycofana w każdej chwili i skutkować będzie niezwłocznym usunięciem posiadanych przez nas danych. W tym celu należy poinformować nas o takiej decyzji mailowo na adres: biuro@biurouannynowytarg.pl. Brak wyraźnej informacji o cofnięciu zgody jest równoznaczny z akceptacją otrzymywanych informacji o naszej działalności. 

5. Przetwarzanie przez nas danych osobowych wiąże się z posiadanym przez Państwa prawem dostępu do danych, sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawem do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawem do przenoszenia danych.

W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.